STEMArmy

Об'єднуємося заради України та підтримки одне одного

Кібер-атаки та IT-допомога

IT ВІЙСЬКА УКРАЇНИ 💪🏻🇺🇦

Волонтерство/мобілізація у частині кібер-військ cyber army

1

Максимальне включення у кібер захист нашої Країни. У формі подання заявки дуже бажано вказувати ту особу (нік), яка може підтвердити, що знає вас особисто. За допомогою вказаного вами gmail вас буде додано у відповідну команду для комунікацій. Сфери роботи: OSINT, Social Engineering, Networking, Web PT, Red team / internal PT, Malware analysis / development, Threat intelligence, DFIR, Проведення лекцій, тренінгів, DDoS, Security tools management, Security monitoring (IDS, EDR, SIEM). Є можливість також вказати іншу компетенцію, якою ви займаєтеся та яка може допомогти у війні.

🔗 Анкета для подання заявок

ЗАВДАННЯ: IT ARMY of Ukraine ddos

2

Усі оперативні завдання. Дуже важливо! Для ефективної атаки ми повинні всі завдавати ударів по одним цілям та тримати їх в такому положенні стільки часу, скільки для цього потрібно. Тому дуже просимо Вас в чатах не приєднуватись і не починати самостійні атаки по іншим цілям.

🔗 Актуальні задачі IT ARMY

Цілі DDoS атак та їх статуси ddos

3

Що робить цей сервіс? По кожній цілі здійснює перевірку одночасно з 21 серверу по всьому світу, в тому числі і з русні. Сервіс самостійно оновлює статуси кожні 10 хвилин. По блоку з кожною ціллю можливо клікнути і розвернеться детальна інформація по відповіді від кожного серверу окремо.

🔗 Цілі DDoS атак та їх статуси

Інструкція для початківців у питанні DDoS атак ddos

4

Покрокова інструкція: яке програмне забезпечення встановити, що і звідки завантажити, що запустити тощо. Якщо ви в Україні, — обов'язково використовуйте VPN! Бажано — з російською адресою. Бо наші ІР-адреси заблоковані. NordVpn зараз надає безкоштовний vpn для жителів України, але і їх ІР-адреси вже заблоковані на росії.

🔗 Інструкція

Інструкції для досвідчених у питанні DDoS атак ddos

5

Покрокова інструкція: яке програмне забезпечення встановити, що і звідки завантажити, що запустити тощо. Якщо ви в Україні, — обов'язково використовуйте VPN! Бажано — з російською адресою. Бо наші ІР-адреси заблоковані. NordVpn зараз надає безкоштовний vpn для жителів України, але і їх ІР-адреси вже заблоковані на росії.

🔗 Інструкції

Програма для DDoS атак (автоматичний підбір цілей) ddos

6

Центр волонтерів займається всією тяжкою роботою: моніторингом цілей, підтримкою технічної структури, координацією атак, передачі даних до програм клієнтів, тощо. Тому на момент атаки всі підготовчі дані є. Вам остається тільки встановити програму і приєднуватися. Цілі міняються автоматично і підгружаються з центру координації. За посиланням вказано інструкції.

🔗 UA Cyber SHIELD

DDoS атаки з мобільного ddos mob

7

Покрокова найпростіша інструкція по ddos-атакам сайтів окупанта для смартфонів на Android.

🔗 Інструкція

DDoS росіянських сайтів на AWS (VPS) ddos vps

8

Детальна інструкція про те, як розгорнути DDoS росіянських сайтів на Amazon Web Services (без використання українського інтернету та власного “заліза”). Досить гвалтувати свої домашні ПК та класти свою локальну мережу, розгорніть віртуальні машини.

🔗 Інструкція

DDoS росіянських сайтів на Azure (VPS) ddos vps

9

Детальна інструкція про те, як розгорнути DDoS росіянських сайтів на Azure Microsoft (без використання українського інтернету та власного “заліза”). Досить гвалтувати свої домашні ПК та класти свою локальну мережу, розгорніть віртуальні машини.

🔗 Інструкція

DDoS росіянських сайтів на Digital Ocean (VPS) ddos vps

10

Детальна інструкція про те, як розгорнути DDoS росіянських сайтів на Digital Ocean (без використання українського інтернету та власного “заліза”). Досить гвалтувати свої домашні ПК та класти свою локальну мережу, розгорніть віртуальні машини.

🔗 Інструкція

DDoS росіянських сайтів на Hetzner (VPS) ddos vps

11

Детальна інструкція про те, як розгорнути DDoS росіянських сайтів на Hetzner (без використання українського інтернету та власного “заліза”). Досить гвалтувати свої домашні ПК та класти свою локальну мережу, розгорніть віртуальні машини.

🔗 Інструкція

Віртуальна машина для запуску Death by 1000 needles та mhddos на Google Colaboratory ddos vps

12

Посилання веде одразу на дві статті, дві інструкції. Справжні професіонали свого діла створюють свої рішення, які базуються на різних технологіях. Оберіть для себе потужний інструмент. Hack-VM на VirtualBox - віртуальна машина для запуску Death by 1000 needles, яка має свої значущі переваги порівняно з іншими підходами. mhddos на Google Colaboratory - програма допоможе з мінімальними зусиллями долучитись до кібероборони України та кібератак на ворожі ресурси. Цілі для атак будуть автоматично застосовуватись з ресурсів IT Army.

🔗 Інструкція

Безкоштовний VPN для українців - NordVpn vpn

13

NordVpn зараз надає безкоштовний vpn для жителів України. Для отримання безкоштовного доступу напишіть їм в чат на сайті або на пошту support@nordvpn.com. Після цього потрібно зробити тест локації (аби пересвідчитись що ви з України).

🔗 NordVpn

Безкоштовний VPN для українців - VPN Unlimited vpn

14

VPN Unlimited надає промокод на безкоштовну річну підписку для всіх українців. Ця війна ведеться у тому числі й на кіберфронті, і VPN Unlimited готовий допомогти. Промокод: StopRussianAggression

🔗 VPN Unlimited

Безкоштовний VPN для українців - ClearVPN vpn

15

VClearVPN є безкоштовним на території України 🇺🇦 ClearVPN створений, щоб легко вирішувати потреби звичайних користувачів. Тобі не потрібно обирати сервер – просто клікай, що саме ти хочеш робити з VPN, і насолоджуйся повною приватністю.

🔗 ClearVPN

DDoS атаки для всіх через браузер - ATTACK UI ddos web

16

Цей сервіс має усі налаштування та є можливість вказувати: Актуальні цілі від IT Army підставляться автоматично; Адреси для атак; Ліміт запитів за інтервал; Довжину інтервалу; А також перевіряти доступність кожного атакованого Вами сайту (вже на сторінці керування DDOS). На цьому сервісі все просто, в декілька кроків Ви можете приєднатися до боротьби! НЕ ЗАБУДЬТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ VPN!

🔗 ATTACK UI

DDoS атаки для всіх через браузер - BAN-DERA ddos web

17

Цей сервіс не має ручних налаштувань по цілях, хлопці самостійно додають та змінюють цілі. Все просто: потрібно тільки залишити вкладку з сайтом, скрипт зробить все сам! Часті запитання: Так, можна декілька вкладок. Можна з VPN і без нього. Але краще з ним. Можна з Tor-браузера. Перезавантаження сторінки не обов'язкове, скрипт повністю автономний. Можна дивитись як 'бігають' запити. Можна поширити це друзям. Сайт оновлюється, список цілей - розширюється.

🔗 BAN-DERA

DDoS атаки для всіх через браузер - гра 2048 ddos web

18

Будь ласка, відкрийте цю сторінку на вашому пристрої. Це закидає російські пропагандистські сайти запитами та створить величезне навантаження на їхню інфраструктуру. Ваш браузер працюватиме повільно. Все гаразд, не хвилюйтеся та тримайте його відкритим. Невеликий внесок кожного з нас наближує Україну до перемоги 🙏

🔗 гра 2048

DDoS атаки для всіх через браузер - сторінка stop-russian-desinformation ddos web

19

Будь ласка, відкрийте цю сторінку на вашому пристрої. Це закидає російські пропагандистські сайти запитами та створить величезне навантаження на їхню інфраструктуру. Ваш браузер працюватиме повільно. Все гаразд, не хвилюйтеся та тримайте його відкритим. Невеликий внесок кожного з нас наближує Україну до перемоги 🙏 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Сторінка безпечна, попередження браузера можна обійти обравши - Деталі - Все одно відкрити.

🔗 сторінка stop-russian-desinformation

← Повернутися назад