STEMArmy

Об'єднуємося заради України та підтримки одне одного

для не it’шинків

ІНТЕРНЕТ ВІЙСЬКА УКРАЇНИ 💪🏻🇺🇦

Це ініціатива, де для користувачів соцмереж є прості чіткі завдання. Виконуючи їх, люди допоможуть інформувати світ про те, що відбувається, збирати підписи для петицій та боронити Україну. РЕКОМЕНДАЦІЯ - мати профіль у твітері, адже комунікація влади країн Європи, США, Європейського союзу, НАТО, ООН ведуться саме через цю соціальну мережу.

ЗАВДАННЯ: StopRussiaChannel | MRIYA

1

Перевірка та блокування ресурсів які поширюють фейки та пропаганду. Блокуємо телегам- та ютуб- канали, пабліки в різних соцмережах тощо. Надаються інструкції, тексти скарг. Один клік і ви вже допомогли у боротьбі з пропагандою загарбників.

Телеграм канал

Інтернет Війська України

2

Захищаємо Україну – воюємо в соцмережах! Актуальні завдання, петиції тощо.

Телеграм канал

Центр протидії дезінформації

3

Боротьба з фейками. Допомагайте протистояти інфотерору, поширюйте на своїх сторінках у соціальних мережах спростування фейків, пропаганди русні та інформаційних маніпуляцій.

Телеграм канал

Фактчек-бот «Перевірка»

4

РЦе бот-рятівник від фейкових новин, неперевіреної інформації, відвертої брехні, пропаганди рф. Він допоможе розрізнити фейкові новини у соцмережах, у політиці, визначити фейкові новини російських ЗМІ, спрямовані на боротьбу з Україною. Надсилайте дописи в соцмережах, фото, відео та посилання. Ваше повідомлення одразу потрапляє команді, яка швидко перевірить інформацію на достовірніть із застосуванням штучного інтелекту. Виявили підозрілий допис чи акаунт? Надішліть посилання в бот.

Телеграм-бот

Чатбот «Пропагандони»

5

Цей чат-бот створений задля війни на інформаційному фронті. Ви можете допомогти Україні, заблокувавши скаргами московських пропагандистів, які підтримують війну.

Телеграм-бот

Чатбот «СБУ Black list»

6

Якщо бачите в соцмережах російську пропаганду, то подайте скаргу на такий пост та додавайте акаунт у бот СБУ для блокування.

Телеграм-бот

Чатбот «StopRussia»

7

За допомогою боту можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які поширюють дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ.

Телеграм-бот

Ukraine NOW [English]

8

Діліться зі світом у соцмережах новинами на англійській мові. Наша мета - не допустити, щоб новини про війну в Україні стали звичайною буденністю для іноземців. В описі цього бота ви знайдете посилання на новини німецькою, французькою, італійською, іспанською та польською мовами.

Телеграм-бот

Телеграм-бот автододзвону до абонентів в росії та білорусі

9

Якщо у вас немає сил та часу дзвонити людям самостійно та переконувати, ось інструмент, який дозволить дещо “автоматизувати” цей процес. Запустіть бота, відправте йому до 10 номерів рф або рб. Вказані абоненти отримають дзвінок з аудіо (жіночий голос повідомляє про дії військ рф на території України) та смс з посиланням на телегам-канал “Правда о войне в Украине”.

DzvinokDrugu

← Повернутися назад