STEMArmy

Об'єднуємося заради України та підтримки одне одного

 1. Coursera курси

  Ресурс з курсами та лекціями від більш ніж 200 провідних світових університетів та компаній. Багато з них можна пройти безкоштовно англійською або російською мовою після реєстрації. Також ЗВО та студентам з України компанія пропонує безкоштовні курси в Coursera for Campus.

  🔗 Coursera

 2. ВУМ online курси

  освітня ініціатива, яка поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Пропонують різноманітні просвітницькі курси про волонтерство, журналістику рішень, економічну грамотність громадянина тощо.

  🔗 ВУМ online

 3. Headway книги

  додаток для саморозвитку, в якому зібрані самарі тисячі нонфікшн книжок англійською, надає українцям безкоштовний доступ до усіх функцій. Щоб почати користуватися усіма перевагами, потрібно лише завантажити додаток на телефон.

  🔗 Google Play та App Store

 4. Busuu іноземні мови

  Безкоштовне вивчення мов для українців

  🔗 Busuu

 5. Basic IT від IAMPM IT

  Базовий курс для початківців в IT. Він складається з чотирьох відеолекцій, домашніх завдань та кар’єрного тестування. Допоможе розібратися у типах IT-компаній, технічних та non-технічних позиціях, грейдах, ситуації на ринку праці, базових інструментах.

  🔗 BASIC IT

 6. EdX курси

  Англомовна платформа з вивчення більш ніж 30 дисциплін. До кожного курсу можна вибрати опцію безкоштовного прослуховування з умовою обмеженого доступу до матеріалів.

  🔗 EdX

 7. Boosta Academy IT

  Онлайн-школа від IT-компанії Boosta пропонує усім охочим освоїти нову digital-професію на безкоштовних курсах. Обирайте один із чотирьох напрямів: SEO & Linkbuilding, SMM і таргетинг, Customer Care: Support&Sales або фриланс на платформі Fiverr.

  🔗 Boosta Academy

 8. Prometheus курси

  Ресурс з доступом до безкоштовних україномовних онлайн-курсів на різні теми від інформаційної гігієни до управління фінансами.

  🔗 Prometheus

 9. Green Forest іноземні мови

  Відкриті уроки та інші безкоштовні онлайн-івенти для українців.

  🔗 Green Forest

 10. Ling App іноземні мови

  додаток зробили безкоштовним для українців.

  🔗 Ling App

 11. ITVDN IT

  Різні відеокурси з програмування у вільному доступі. Наявні курси з C#, TypeScript, Python, Django, Java, UI/UX-дизайну, тестування тощо.

  🔗 ITVDN

 12. Projector Humanitarium курси

  Соціогуманітарний факультет Projector Institute відкриває доступ до 12 відеокурсів про філософію, соціологію, мистецтвознавство, дизайн, літературу, рекламу тощо до перемоги України та на місяць після неї. Щоб отримати безкоштовний доступ, натискайте «придбати відеокурс», реєструйтеся, вказуйте в рядку «подарунковий код» промокод 0688-5072.

  🔗 Projector Humanitarium

 13. Drops іноземні мови

  додаток для вивчення 43+ мов відкриває для українців преміум-доступ на рік. Після реєстрації протягом 48 годин має прийти спеціальний промокод, якщо не прийшов — треба написати у підтримку.

  🔗 Drops

 14. BBC іноземні мови

  Безкоштовні матеріали та завдання англійською.

  🔗 BBC

 15. Genius.Space курси

  навчальна онлайн-платформа, де можна опанувати нову професію, відкрила українцям безкоштовний доступ до всіх своїх курсів. Щоб почати навчання, оберіть одну з програм (інтернет-маркетинг, SMM, дизайн, управління тощо) та заповніть анкету учасника. Протягом 24-72 годин команда платформи перевірить ваші дані та надішле доступ на e-mail.

  🔗 Genius.Space

 16. Campster курси

  Інтерактивна платформа для навчання онлайн пропонує безкоштовний доступ до 22 курсів із програмування, маркетингу, тайм-менеджменту, вивчення мов, копірайтингу та ін.

  🔗 Campster

 17. Вступ до програмування від Ш++ IT

  Курс допоможе розібратися в розробці програмного забезпечення та IT, навіть якщо у вас не було знань на старті. Початківців навчають на прикладі JavaScript, але вірять у те, що головне не обрати мову, а зрозуміти загальну логіку.

  🔗 Вступ до програмування від Ш++

 18. Програмування від SheCodes IT

  Онлайн-курс з програмування для біженок з України. Місія проєкту полягає в тому, що навчити жінок кодингу з нуля та дати їм можливість реалізувати себе в новій професії. Навчання проводиться англійською мовою.

  🔗 Програмування від SheCodes

 19. Основи проєктного менеджменту від Redcamp IT

  Насичений відеокурс на два місяці від практика в Product Management. На курсі розповідають про бізнес-моделі, Git, архітектуру додатків, методології та кар’єру. Є тести для перевірки знань.

  🔗 Основи проєктного менеджменту від Redcamp

 20. British Council іноземні мови

  Безкоштовні матеріали та завдання англійською.

  🔗 British Council

 21. Фриланс на Upwork фріланс

  Безкоштовний курс по Upwork від CREO.

  🔗 Фриланс на Upwork

 22. Креативна Практика IT

  Освітній майданчик, створений об’єднаними зусиллями креативної спільноти України, відкриває безкоштовний доступ до всіх своїх курсів. Платформа пропонує курси з веб- та графічного дизайну, програмування, ведення стартапів.

  🔗 Креативна Практика

 23. Фриланс на Fiverr від Boosta фріланс

  В двотижневому онлайн-курсі описуються методи, сформовані на досвіді роботи з фриланс-платформою Fiverr. Уроки проходять в автоматизованому чат-боті.

  🔗 Фриланс на Fiverr від Boosta

 24. IT Manager’s Toolkit від e5 IT

  Сім лекцій, які допоможуть початківцям на позиції менеджера в IT. На онлайн-курсі розкажуть, як правильно будувати команди, мотивувати співробітників, делегувати й контролювати виконання, давати зворотний зв’язок.

  🔗 IT Manager’s Toolkit від e5

 25. Business Analysis Essentials від e5 IT

  Безкоштовний відеокурс для тих, хто хоче почати кар’єру бізнес-аналітика. Розглянуть ключові обов’язки, зони відповідальності бізнес-аналітиків, побудову кар’єри й перспективи професії. Автор курсу має понад 12 років досвіду в ІТ індустрії в ролях бізнес-аналітика, керівника проектів та продуктів.

  🔗 Business Analysis Essentials від e5

 26. Курс домедичної допомоги від волонтерів TacticMedAid здоров’є

  TacticMedAid створили центр навчання домедичної допомоги, щоб у всіх була можливість врятувати своє або чиєсь життя під час війни.

  🔗 Курс домедичної допомоги від волонтерів TacticMedAid

 27. Серія вебінарів «Реальність без ілюзій» курси

  від Бізнес-школи УКУ та Центру Лідерства УКУ про кризове лідерство, життєстійкість, обмеженість ресурсів, дії бізнесу та HR-фахівців у нестабільний час тощо.

  🔗 «Реальність без ілюзій»

 28. Technical SEO Certification курси

  7 годин відеонавчання від спеціалістів Blue Array Academy з технічної SEO-оптимізації. Мова курсу — іноземні мови.

  🔗 Technical SEO Certification

 29. Аналіз даних в Google Analytics курси

  від Школи вебаналітики Андрія Осипова — навчають готувати, аналізувати та сегментувати дані, створювати кастомні звіти.

  🔗 Аналіз даних в Google Analytics

 30. Курс з таргетованої реклами курси

  від Наталії Пронькіної — 27 уроків, які допомагають опанувати таргетинг з нуля.

  🔗 Курс з таргетованої реклами

 31. Курси від CyberBionic Systematics курси

  Компанія пропонує різноманітні курси, вебінари та майстер-класи.

  🔗 Курси від CyberBionic Systematics

 32. Курси конструювання одягу від школи Pushka курси

  відкрили безкоштовний доступ до трьох пакетів «Clo3D: Базовий курс», «Конструювання: Повне Занурення» та «Дизайн-Конструювання Одягу» для всіх українців до 15 квітня. Щоб отримати доступ, треба написати їм в дірект в інстаграм кодове слово «Паляниця».

  🔗 Інстаграм школи Pushka

 33. Бізнес-школа Profi Space курси

  відкриває доступ до своїх онлайн-лекцій (про впевненість, самомотивацію, емоційний менеджмент тощо). Актуальну інформацію про тематику лекцій та реєстрацію на них можна отримати, підписавшись на телеграм-канал школи.

  🔗 Телеграм канал Profi Space

 34. LingQ іноземні мови

  Онлайн-ресурс відкриває преміум-акаунт для українців (доступні 24 мови). Для активації потрібно написати в підтримку.

  🔗 LingQ

 35. Курси німецької мови від Goethe Institut Ukraine іноземні мови

  курси різної тривалості для дорослих, підлітків та дітей за спеціальною ціною 7 грн (знижка 99.9%).

  🔗 Goethe Institut Ukraine

 36. uTalk іноземні мови

  додаток з вивчення найуживаніших слів будь-якої зі 149 мов доступний для українців безкоштовно.

  🔗 uTalk

 37. Preply іноземні мови

  платформа для вивчення різних предметів з репетиторами з усього світу запустила програму з підтримки вивчення іноземних мов для українців, які виїхали закордон. Заняття проходитимуть у форматі відеодзвінків, на яких репетитор протягом години допомагатиме вирішити мовні проблеми та відповідатиме на запитання. Щоб взяти участь у програмі, заповніть форму.

  🔗 Форма участі

 38. Babbel іноземні мови

  додаток для вивчення іноземних мов дає українцям можливість протягом трьох місяців вивчати одну з 14 доступних мов безкоштовно.

  🔗 Babbel

 39. Mondly іноземні мови

  платформа з вивчення мов надає безкоштовний доступ до своїх курсів для всіх українців, які переїхали в європейські країни. Завантажуйте додаток і при реєстрації вказуйте рідну мову українську, щоб отримати преміум доступ.

  🔗 Mondly

 40. Edualy іноземні мови

  безкоштовні онлайн-курси польської мови. Зареєструйтеся на сайті та переглядайте уроки в прямому ефірі або в записі.

  🔗 Edualy

 41. AllRight іноземні мови

  міжнародна онлайн-школа, що спеціалізується на викладанні англійської мови для дітей від 4 років, пропонує безкоштовні уроки для української малечі. Заняття проходитимуть протягом усього квітня двічі на тиждень — у вівторок і четвер на YouTube-каналі школи. Ознайомитися із розкладом та записатися на заняття можна за посиланням.

  🔗 AllRight

 42. Bdzholka іноземні мови

  чеський додаток для інтерактивного навчання для дітей, що пропонує завдання з математики та шести іноземних мов. Аби допомогти біженцям з України, в додаток додали розділ «Чеська мова для іноземців» та зробили його безкоштовним для українців. Щоб отримати доступ, потрібно зареєструватися та застосувати промокод VCELKAUKRAJINE.

  🔗 Bdzholka

 43. Simle English іноземні мови

  Школа англійської мови Simle English пропонує долучатися до безкоштовних уроків англійської як дітям, так і дорослим з різним рівнем знання мови. Щоб отримати детальну інформацію та розклад, заповніть форму.

  🔗 Simle English

 44. Група мовної підтримки українська мова

  Можливість для тих, хто хоче покращити свої знання української мови: група мовної підтримки збирається в Zoom щодня об 11-ій.

  🔗 Група мовної підтримки

 45. Онлайн-курс «Українська мова: основи успішної комунікації» українська мова

  від Львівського національного університету імені Івана Франка. Щоб отримати інформацію та зареєструватися, напишіть у Viber за номером +380 67 995 90 96 або на пошту anna_hushchak@ukr.net.

  🔗 Зв'язатися через Viber (посилання на чат за номером телефону)

 46. Курси української мови українська мова

  для внутрішньо переміщених осіб від Тернопільського національного педуніверситету ім. В. Гнатюка. Навчання відбуватиметься дистанційно в режимі відеозв’язку. Для реєстрації заповніть форму.

  🔗 Форма реєстрації

 47. Kleks іноземні мови

  Платформа відкрила доступ до двох курсів для вивчення польської мови на рівень A1-A2, а це понад 600 вправ для розвитку навичок говоріння, письма, читання, аудіювання, всі вправи перевіряються автоматично. Крім того, є озвучений словник, збірник граматики і підтримка в чаті.

  🔗 Kleks

 48. Kiron курси

  Платформа пропонує безкоштовні курси (вивчення мов, програмування тощо) для українців, які переїхали до інших країн, та людей, які постраждали від війни. Для отримання доступу потрібно завантажити свій паспорт або документ, що підтверджує статус тимчасового захисту.

  🔗 Kiron

 49. BetterMe: Health Coaching здоров’є

  Компанія BetterMe надала українцям доступ до застосунку для підтримки фізичного здоров‘я BetterMe: Health Coaching. У ньому також з’явився розділ із фізичними вправами для дітей від Міністерства освіти та науки України. У застосунку можна знайти індивідуальні програми тренувань з фітнесу, танців, боксу, йоги, бігу пілатесу та інших видів спорту. Окремі програми для вагітних, людей похилого віку або на візках також є в додатку.

  🔗 BetterMe: Health Coaching

 50. Психолог онлайн: teplo.app здоров’є

  Простір для безпечного підбору психолога і консультування в онлайн-форматі. Психологи консультують безкоштовно всіх, чий запит пов’язаний з війною.

  🔗 Психолог онлайн: teplo.app

 51. VOS - План психічного здоров’я здоров’є

  Популярний застосунок для відстеження стану ментального здоров’я VOS відкрив доступ до преміум-версії для українців. З доступом до преміальної передплати користувач отримує понад вісім інструментів для добробуту. Серед них — ведення щоденника, трекер настрою, афірмації, дихальні вправи, персональна аналітика, звіти про самопочуття. Українцям дають доступ до преміум-версії.

  🔗 iOS та Android

 52. Yakaboo книги

  Понад 50 українських видавництв та авторів надали безкоштовний доступ до електронних та аудіокниг у застосунку Yakaboo. Зверныть увагу! Якщо ви вже маєте оформлену підписку на Yakaboo в App Store, то вона скасовується автоматично. Або ви можете просто завантажити застосунок в App Store. Для користувачів Google Play такої можливості немає, тому видавництво встановило мінімальну вартість підписки 2 грн/місяць. В іншому випадку - безкоштовною.

  🔗 iOS та Android

 53. Vivat книги

  Vivat відкрив доступ до всіх електронних книжок. У вільному доступі є електронні художні книжки, нон-фікшн, поезія, дитяча література. Завантажити книжки можна на сайті видавництва. Для цього потрібно оформити замовлення та зачекати, поки книга з’явиться у вашому особистому кабінеті.

  🔗 Vivat