STEMArmy

Об'єднуємося заради України та підтримки одне одного

 1. Конструктори резюме

  для гарного оформлення та зручного створення резюме, ви можете скористатися конструкторами

  🔹 jobitt resume builder

  🔹 cvmaker

  🔹 canva templates

  smart-hr konstruktor

  🔹 venngage resume maker

  🔹 resumake

  🔹 wtfresume

  🔹 rx-resume

  🔹 cv bytevitae

  🔹 gitconnected resume builder

 2. Формат резюме

  Надавайте перевагу формату .pdf (якщо у вимогах не зазначено інше). Переконайтеся, щоб ваш файл з резюме був доступний для зчитування тексту.

 3. Інформація у резюме

  Надавайте тільки конкретну інформацію, яка стосується вакансії/позиції, на яку подаєтеся. Звернуть увагу, часто потрібно редагувати резюме під кожну окрему вакансію/позицію.

 4. Якщо мало або взагалі немає професійного досвіду роботи?

  Розкажіть про НЕ комерційний досвід: про свої власні проєкти, стажування, участь в професійних організаціях, лідерський досвід, волонтерство тощо. Розкажіть про свої досягнення. Ні в якому разі не потрібно вигадувати цей досвід, це швидко викриється на співбесіді, ви тільки витратите свій власний час та час потенційного роботодавця.

 5. Хронологічне резюме

  Найчастіше використовується так зване хронологічне резюме. Його часові складові, такі як освіта і досвід роботи, представлені в зворотному хронологічному порядку. Ваше останнє (найнещодавніше) місце роботи має йти першим (вгорі), а перше місце роботи - останнім (внизу). Це також стосується всіх інших подій, які Ви згадуєте в своєму резюме і які відбувалися протягом певного періоду часу, наприклад, навчальні програми, курси, стажування та допоміжні види діяльності.

 6. Контактна інформація

  Попіклуйтеся про зручність та швидкість спілкування. Додайте у супровід до резюме детальну контактну інформацію (тобто не тільки пошту, а і номер телефону, лінкдін, телеграм та ті способи зв’язку, які ви частіше всього використовуєте).

 7. Хобі та інтереси

  Не згадуйте хобі чи інтереси, які можуть викликати незручні питання.

 8. Чи потрібна фотографія у резюме?

  Немає однозначної відповіді на запитання, чи справді варто додавати фото до свого резюме. Думки щодо цього розділилися, а вибір залежить повністю від вас, та все ж використання фото стає все більш поширеною тенденцією в останні роки. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ: 1.Фото в неформальній обстановці (святкування подій, місця для розваг тощо). 2.Нечітке фото або фото невдалої якості. 3.Селфі або фото в дзеркалі. 4.Фото в компанії друзів та інших людей. 5.Відверті фото.